kolo.jpg

Profesionální
video-studio

Záznam divadelního představení jako zpětná vazba a památka pro herce, ale i jako ukázka a presentace divadelního souboru.

Pro studenty konzervatoří a amatérské divadelní soubory nabízíme výhodné ceny za jednoduchý záznam na jednu kameru - záznam slouží především pro studijní účely. Video je ve vysokém rozlišení, takže jsou snadno viditelné pohyby a mimika herců.

Dále nabízíme kvalitní sestříhaný záznam divadelního představení a vyhotovení krátké ukázky jako promo divadelního souboru.
Vasek_divadlo01.jpg
konzervator.jpg
Záznam studentského představení
Spolupracujeme se studenty Mazinárodní konzervatoře a jejich výroční představení zaznamenáváme především pro studijní účely. Studenti i lektoři pak vidí mimiku a gesta herců a mohou tak zlepšovat a zdokonalovat celé představení.

Části sestříhaného záznamu mohou studenti použít jako vlastní presentaci v budoucím hereckém (pěveckém) životě a jako promo vlastní osoby. Na požádání "vystřiháme" jednotlivé herce a vytvoříme jim tak krátké promo.

K videu zdarma dodáváme záznam z jedné kamery v plné kvalitě, aby mohli žáci porovnat kolísání zvuku, pohyb na jevišti v celku a tak dále.
Dlouhodobá spolupráce
Spolupracujeme s amatérskými soubory, například s Divadélkem U Zvonu.

Více na: www.divadelkouzvonu.cz
Vasek_divadlo03.jpg
Vasek_divadlo02.jpg
cudlik-play kopie.png
Svatební video pro sezónu 2015/2016:

Objednávejte termíny!

Brzy budou veškeré termíny zaplněné.

Kontakt

E-mail:
Tunic@email.cz
Tunic@tunic.cz

Svatební video: Svatba@tunic.cz

Maturitní video: Maturitak@tunic.cz

Telefon:
773 00 17 20

Fakturační adresa:
Rosana Zvelebilová
Pekařská 37
602 00 Brno
IČ: 763 28 635
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one