kolo.jpg

Profesionální
video-studio

Výhody svatebního videa TUNIC

Proč svatební video od TUNIC?
Nabízíme všední svatební video bez originálních nápadů a uměleckách záběrů
Nehrajeme si na umělce a nesnažíme se nalákat klienty na něco nového. Video Vám vytvoříme takové, jaké vidíte v ukázkách a nebudeme vymýšlet šílenosti, které za pár let vyjdou z módy.

Každé video je jiné, jelikož se každá svatba odehrává na jiném místě a v jinou dobu a svatebčané jsou různí - někdy veselí, jindy hraví. Sami však tušíte, že vytvořit za sezónu několik desítek záznamů svatby tak, aby byl každý plný nápadů a originalit, je nemožné a vsaďte raději na jistotu, než na marketingový trik konkurence.
Individuální přístup
Rádi se Vám přizpůsobíme.

Někteří novomanželé tíhnou k přírodě, proto natáčíme na louce, v lese, u vody; jiní dají na romantiku, proto natáčíme mezi růžemi, u budov, ...

Zasíláme náhled videa, abyste mohli vznést návrhy na úpravy. Video pak podle vkusu a přání rádi upravíme - je to Vaše video, mělo by se líbit hlavně Vám.

Hudbu do videa vybíráte Vy! Společné písně novomanželů, zamilované songy i oblíbené písně. Díky smlouvě s OSA můžeme vložit jakoukoliv hudbu, kterou si přejete.

Pokud stojíte o osobní schůzku, rádi se s Vámi před svatbou sejdeme a probereme vše potřebné. Jsme však k dispozici i na e-mailu, telefonu, Facebooku, ... Veškeré dotazy rádi zodpovíme a natáčení do puntíku naplánujeme.
Osobní styl
Ačkoliv zmiňujeme "individuální přístup", neházíme zbaběle zodpovědnost za výsledek na Vás. Nečekáme, že budete hodiny vymýšlet scénář videa, proto máme připravenou a praxí osvědčenou kostru videa, kterou můžete dle libosti doplňovat, nebo nechat výsledek na nás.

Naše svatební videa jsou příjemné svatební klipy, které vás neomrzí ani při stém sledování (což oceníte, pokud budete video pouštět všem členům rodiny a koukat s nimi).

Záznam je pečlivě sestříhán, aby byl požitek ze svatebního klipu nabitý emocemi, plný oblíbené hudby novomanželů a byl zábavnou podívanou pro celou rodinu. (Samotný svatební obřad bývá sestříhán, ale je ve videu celý.)

Na přání můžeme protáhnout v sestřihu dlouhé pasáže gratulací, rozbalování přání nebo mluvené pasáže (hry, tomboly, ...), snažíme se však, aby bylo video zábavné i za několik let.

Na závěr videa vkládáme sestřih významných okamžiků. Nejedná se pouze o shrnutí celého videa a svatebního dne, ale slouží také jako krátká ukázka, kterou můžete pouštět návštěvám nebo ji sdílet s rodinou na internetu.
Poskytujeme veškeré materiály
Jsme jediné studio, které se nebojí pustit z ruky veškeré natočené hrubé materiály. Oceníte je, když si budete chtít připomenout veškeré dění na svatbě - i s dlouhými mluvenými pasážemi. Hrubé materiály mohou také sloužit jako vlastní záloha dat nebo pro sestřih rodinných klipů.
Uveřejnění videa na internetu
Žijeme v moderní, digitální společnosti. Všichni chtějí vidět svatební video ihned, Vaše rodina, která bydlí daleko, přátelé v zahraničí, kamarádi z práce. My můžeme sestřih významných okamžiků uvést na Youtube s legálně použitelnou hudbou a vyhrazenými autorskými právy.

Celé svatební video pak můžeme umístit v plné kvalitě na internet ke stažení.
Nezamčené DVD
V ceně je obvykle 5 ks DVD - vytváříme originální přebal DVD pro každou svatbu a potisk samotného média. DVD si můžete u nás přiobjednat, ale co je asi hlavní - DVD nejsou zamčená proti kopírování ;-)
Platby
Pro závaznou rezervaci termínu si bereme zálohu, avšak doplatek za video si bereme až po dokončení videa, schválení náhledu a vypálení finálních DVD. Záruka na nosiče jsou 2 roky.
Záloha videa a materiálů
Vaše video zálohujeme pro všechny případy.

Veškeré materiály zálohujeme v elektronické podobě 3 roky! Můžete si od nás natočené materiály kdykoliv převzít - a to až 3 roky po svatbě.

Finální svatební video a DVD zálohujeme dokonce 5 let, takže i 5 let po svatbě můžeme vytvořit nové kopie DVD.

Sestřih významných okamžiků je pak po vložení na internet až do zániku lidstva, nebo dokud neřeknete dost :)
Rodinná spolupráce
Některé rodiny mají svého doktora, automechanika, některé svého kameramana. Osvědčili jsme se již v několika rodinách - začínali jsem natáčením svatby, byli jsme přizváni na natáčení oslavy narozenin a nakonec nás zvou na každou rodinnou událost. Váží si kvality a osobního jednání. Pro takové rodiny je radost pracovat a nebolí nás nabídnout výhodnější ceny.
Bez souhlasu nic neuveřejňujeme
Dbáme na Vaše soukromí.

Konkurenční studia mají tendence pochlubit se každým videem, které vytvoří. My však vyžadujeme Váš souhlas před tím, než uveřejníme fotografie nebo části videa. Vždy tak budete mít přehled, kde ukázka Vašeho videa je.

Stejně tak nám přijde nemorální uveřejňovat děkovné a nadšené zprávy, po obdržení videa, bez Vašeho souhlasu jen proto, abychom nalákali další klienty.
Profesionalita
Je fajn narazit na někoho, kdo umí všechno, je to však podezřelé. My rozdělujeme práci profesionálům tak, že video stříhají střihači, natáčejí kameramani, grafiku dělají grafici... Každý dělá to, co umí nejlépe a proto vznikne kvalitní dílo, které je dílem týmu.
cudlik-play kopie.png
Svatební video pro sezónu 2015/2016:

Objednávejte termíny!

Brzy budou veškeré termíny zaplněné.

Kontakt

E-mail:
Tunic@email.cz
Tunic@tunic.cz

Svatební video: Svatba@tunic.cz

Maturitní video: Maturitak@tunic.cz

Telefon:
773 00 17 20

Fakturační adresa:
Rosana Zvelebilová
Pekařská 37
602 00 Brno
IČ: 763 28 635
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one